Ognisko Jabłuszek
19 czerwca odbyło się pożegnalne ognisko w grupie Jabłuszek. Jak co roku w Plichtowie, atmosfera była przednia. Spotkanie rozpoczęliśmy uroczystym występem. Zatańczyliśmy Poloneza, jak na prawdziwych Absolwentów przystało. Następnie każde Jabłuszko zaprosiło swoją Mamusię i Tatusia do pary, aby zatańczyć jeszcze raz z Rodzicami. Oczywiście piekliśmy kiełbaski, rozmawialiśmy i śmialiśmy się do wieczora. Był to przemiły dzień. Do zobaczenia we wrześniu!
