Zakończenie Roku Jabłuszek
28 maja w grupie Jabłuszek świętowaliśmy Zakończenie Roku. Część grupy idzie już do szkoły i stała się prawdziwymi Uczniami na oczach widowni, ponieważ graliśmy sztukę pt. "Czarodziejska przemiana". Maluszki wcieliły się w rolę Czarodziejów i przemieniły Starszaków w Pierwszaków. Optymistycznym tańcem w różowych okularach zakończyliśmy występy, a po poczęstunku udaliśmy się do sali Jabłuszek na warsztaty plastyczno- techniczne pt. "Gipsowe serduszka". Wykonane własnoręcznie upominki wręczyliśmy Mamie i Tacie, aby uczcić Ich Święto . To był przemiły i wzruszający dzień, pełen uśmiechów ale też łez, że żegnamy już nasze Przedszkole i ukochane Ciocie.
